Добредојдовте на овој веб-сајт!

Прилагодено Smart Card и RFID производство Експерт

Xuzhou Прилично производи од стакло копродукции, Ltd е еден од професионални производители и добавувачи на стакло и стаклени шишиња во Xuzhou Сити, Северна Кина. Нашата компанија специјализирана за производство и извоз на стаклени чаши, чаши за вино, безоловни кристално суви чаши со столче, стакло вазни, стаклени плочи, стаклени садови и бокали, стакло и кристал пепелници, бокали, стаклени чаши, бонбони тегли, свеќници, итн Имаме 20 години на работно искуство во линија на производи од стакло. Со широк спектар, со добар квалитет, поволни цени и стилски дизајн, нашите производи се ужива поволна углед и дома и во странство клучот на нашиот успех е тоа што имаме високо ефикасен тим за справување со прашања од потрошувачите. 

Избрана Производи

Возбудлива мешавина на гроздобер форми, стилски технологија влакно, убава светлина и енергетска ефикасност

предност

Со над 10 години искуство во производство на РФИД и NFC производи , Ние имаме независен капацитет на производство од суровини апликација материјали за готови РФИД производи.

 • Ние обезбедуваме комплетна врата до вратаНие обезбедуваме комплетна врата до врата

  Врата до врата испорака

  Ние обезбедуваме комплетна врата до врата

 • Фирмата специјализира во производство на опрема со високи перформанси, силна техничка сила, силни можности за развој, добар технички услуги.
Фирмата специјализира во производство на опрема со високи перформанси, силна техничка сила, силни можности за развој, добар технички услуги.

  1 година гаранција

  Фирмата специјализира во производство на опрема со високи перформанси, силна техничка сила, силни можности за развој, добар технички услуги.

 • И ОЕМ и ODM наредби се достапни во нашата фабрика, ние ќе ви помогнеме да се намали увозот на трошоците и да ги задоволат вашите клиенти!И ОЕМ и ODM наредби се достапни во нашата фабрика, ние ќе ви помогнеме да се намали увозот на трошоците и да ги задоволат вашите клиенти!

  ОЕМ и ODM

  И ОЕМ и ODM наредби се достапни во нашата фабрика, ние ќе ви помогнеме да се намали увозот на трошоците и да ги задоволат вашите клиенти!

Последни вести

 • 1
 • 2