Mirë se vini në këtë faqe interneti!

Custom Smart Card dhe RFID Manufacturing Expert

Xuzhou Pretty Glass Produkte Co, Ltd është një nga prodhuesit më profesional dhe furnizuesit e shishe qelqe dhe qelqi në Xuzhou City, në veri të Kinës. Kompania jonë e specializuar në prodhim dhe eksport gota qelqi, gota vere, të çojë pa kristal gota me fron, vazo qelqi, pllaka qelqi, kana qelqi dhe enë, qelqi dhe kristali take, decanters, lojë me birila qelqi, kavanoza karamele, mbajtësit e qiri, etj Ne kemi 20 vjet përvojë në përputhje të produkteve të qelqit. Me një gamë të gjerë, me cilësi të mirë, çmimet e arsyeshme dhe harton elegant, produktet tona kanë gëzuar një reputacion të favorshme si në shtëpi dhe jashtë vendit.Masa çelësi i suksesit tonë është se ne kemi një ekip shumë të efektshme për t'u marrë me kërkesat nga klientët. 

Produkte Featured

Një përzierje të mrekullueshme të formave të cilësisë së mirë, teknologji elegant hollë, dritë të bukur dhe efikasitetin e energjisë

avantazh

Me mbi 10 vjet përvojë të prodhimit RFID dhe NFC produkteve , Ne kemi kapacitet të pavarur të prodhimit nga lëndë e parë zbukurim produkteve të gatshme RFID.

 • Ne ofrojmë një derë të plotë për shërbimin derëNe ofrojmë një derë të plotë për shërbimin derë

  Dorëzimit derë më derë

  Ne ofrojmë një derë të plotë për shërbimin derë

 • Kompania e specializuar në prodhimin e pajisjeve të lartë të performancës, forca e fortë teknike, aftësi të fortë të zhvillimit, shërbime të mira teknike.
Kompania e specializuar në prodhimin e pajisjeve të lartë të performancës, forca e fortë teknike, aftësi të fortë të zhvillimit, shërbime të mira teknike.

  1 vit garanci

  Kompania e specializuar në prodhimin e pajisjeve të lartë të performancës, forca e fortë teknike, aftësi të fortë të zhvillimit, shërbime të mira teknike.

 • Të dy OEM dhe ODM urdhërat janë në dispozicion me fabrikën tonë, ne do të ju ndihmojë të reduktuar importimin koston dhe të kënaqur klientët tuaj!Të dy OEM dhe ODM urdhërat janë në dispozicion me fabrikën tonë, ne do të ju ndihmojë të reduktuar importimin koston dhe të kënaqur klientët tuaj!

  OEM dhe ODM

  Të dy OEM dhe ODM urdhërat janë në dispozicion me fabrikën tonë, ne do të ju ndihmojë të reduktuar importimin koston dhe të kënaqur klientët tuaj!

Lajmet e fundit

 • Glass container “alkali separation “ and prevention

  Glass container “alkali separation “ and prevention The sales of glass containers (bottles and jars) will have off-season and peak season, so there will be some product overstock. During the product inventory period, due to the glass container itself and the condition of the product stock, ...

 • Analysis of glass bottles leakage

  With the enhancement of environmental awareness for the human, glass products are widely used, but there are also some disadvantages, leakage problem has gradually become the focus. Everything has opposite sides and there is no way to avoid it. The reasons for the leakage of the packaging conta...

 • European city network joins “glass closed loop”

  European city network joins “glass closed loop” The European cities network – representing more than 140 largest cities in European and the management organization of more than 45 European-level partner cities – has joined the “glass closed loop” (stakeholders ...

 • The new product passed the CE certification test of food contact materials in EU

  Warmly celebrate our company’s new product 380ml glass jar passed the CE certification test of food contact materials in EU by SGS certification. Our mission is to protect the environment and pay attention to the human health.  We supply the safe and recyclable containers for the drinks and...

 • The Establishment of Our New Company—Xuzhou Taihao Trading Co., Ltd.

  According to the company’s development plan in 2020, we need to expand the European and American trade market. We have established a new company named Xuzhou Taihao Trading Co., Ltd. dealing with the European and American markets in March. The establishment of the new company marks a new st...

 • 1
 • 2